Duyurular

2020 – 2021 Güz yarıyılında MTU ve Bitirme Ödevi derslerini alan öğrencilere önemli duyuru:

 

1. Çalışma konusu olarak mekatronik mühendisliği konuları ile ilgili teorik, simülasyon, tasarım odaklı bir çalışma yapılabilir. İmkanlarınızın müsait olması halinde pratik bir çalışma (herhangi bir mekatronik sistemin tasarımı ve çalışır bir sistem olarak gerçekleştirilmesi) da yapabilirsiniz. Çalışmaya başlamadan önce sorumlu öğretim üyesi ile email ortamında temasa geçerek konuyu onaylatınız.

2. MTU ve Bitirme Ödevi alan her öğrenci çalışmasını BİREYSEL olarak yapacaktır. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı grup halinde MTU ve Bitirme Ödevi çalışmalarına müsaade edilmeyecektir.

3. Beraber çalıştığınız öğretim elemanını çalışmalarınızın genel gidişatı, çalışma planında yaşanabilecek olası aksaklıklar vb. konularda düzenli olarak bilgilendirmek sizin görevinizdir.

4. Tüm öğrenciler, çalışmalarını belgeleyen bir raporu PDF formatında hazırlayacaklardır. Ayrıca çalışmaları hakkında bir sunum hazırlayarak Youtube’a yükleyeceklerdir. Sunum linki ve rapor email ortamında ilgili öğretim üyesine 11 Ocak 2021 tarihine kadar gönderilmelidir.

 

Bölüm Başkanlığı